← На головну

Попередній перегляд перекладу

I'm just a plain ol' commoner, great hero, ain't no trouble got nothin' to do with me, right?
Я лише простий смертний, вельмишановний герою, ніяка біда мене не обходить, чи не так?

Запропоновані переклади

Завантаження...

Monobank банка для збору коштів

Для Команди Winds4UA

Донати насамперед покривають VPS і стабільну роботу сервісу. Якщо після цього лишаються кошти, частина спрямовується на конкурсні виплати перекладачам і модераторам за активність. Дякуємо за підтримку!

🔗 Посилання на банку